У Рівному відбулися змагання серед найсильніших ветеранів | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
20-02-2018  14:28
У Рівному відбулися змагання серед найсильніших ветеранів

Вже декілька років поспіль в середині лютого в приміщенні спортивного залу Елітного фітнесу проходять  змагання з гирьового спорту спортивно-масового фестивалю ветеранів фізичної культури і спорту Рівненської області.

Організацію та проведення такого заходу забезпечують управління у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації, «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та Рівненська обласна асоціація гирьового спорту за підтримки Відділення НОК України в Рівненській області.

Перед початком змагань, для всіх учасників з показовим виступом із жонглювання гирями виступили вихованці Сарненської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос» після чого на спортивний майданчик ступили і досвідчені гирьовики. В змаганнях взяли участь представники різних районів нашої області та міста Рівного.


Перемоги у своїх вікових групах та вагових категоріях здобули: 
Леонід Момотюк та Валерій Продун (Дубенський р-н), Олександр Денисюк (Рокитнівський р-н), Андрій Абрамович та Володимир Пінчук (Сарненський р-н), Володимир Козак, Анатолій Пастушенко та Володимир Яновський (м. Рівне).

За результатами проведених змагань спортсмени-ветерани, які зуміли потрапити на п’єдестал перемоги, отримали дипломи, медалі та подарунки від організаторів.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
14C°
2м/с