У Рівному відкриють Школу муковісцидозу | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
13-09-2018  17:22
У Рівному відкриють Школу муковісцидозу

У Рівному представлять Школу муковісцидозу, відкриття відбудеться у суботу, 15 вересня о 9.00, у Рівному (вул. Словацького, 3а, «Інфохаб»). Медики, батьки та громадські активісти, говоритимуть про актуальні проблеми лікування та реабілітації таких хворих. Також буде представлений досвід Шведської медицини. Новини рівного за сьогодні все що потрібно на одному сайті.

До слова, на Рівненщині 26 дітей та 9 дорослих хворі на муковісцидоз. Це спадкове рідкісне захворювання, яке вражає дихальну і травну систему, викликаючи при цьому важкі хронічні проблеми. Тому важливо запровадити спеціальні курси, де вчитимуть батьків як правильно доглядати за хворими дітьми. З цією метою й відкривають спеціальну школу.

У суботу під час зустрічі відбудеться скайп-зв’язок із шведським науковцем Карлом Свеннерстеном, який займається цією проблемою у Каролінській університетській лікарні, Стокгольм, Швеція.

Напередодні, а саме 14 вересня, з 10.30 до 18.00 лікар педіатр центру надання медичної допомоги хворим на муковісцидоз ЗУСДМЦ та дитячого центру здоров’я ім. Анни Мазуренко Наталя Роговик проведе індивідуальні консультації на базі Рівненського обласного диспансеру радіаційного захисту населення (м.Рівне, вул. В’ячеслава Чорновола, 79).

Мета: Інфохаб


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
10C°
6м/с