8°

У Рівному відкрили пам’ятний знак учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС

Джерело: ВСЕ

Сьогодні у Рівному на фасаді будівлі автотранспортного відділення Головного управління Нацполіції, що на розі вулиць Степана Бандери та вже нової перейменованої вулиці Героїв-чорнобильців, за участю ліквідаторів, керівництва міста та громади відкрили пам’ятку дошку учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС, жителів Рівного, в пам’ять про всіх хто страждав та жертвував собою.

Справедливо, що у Рівному буде вулиця з пам’ятним знаком героям ліквідаторам. Є пам’ятник, який ветерани – «чорнобильці» пропонують реконструювати. Ми знайдемо кошти на його оновлення і це буде наш вклад, щоб не забути тих людей, які віддали своє життя і тих хто зараз поруч з нами. Міцного здоров’я всім ліквідаторам та довгих років життя, – сказав у промові Володимир Хомко.

Пам’ятну дошку освятили та вшанували пам’ять ліквідаторів на ЧАЄС квітами та вінками.

Нагадаємо, що ініціаторами встановленням анотаційної дошки є громадська організація «Рівненські ветерани-чорнобильці». Влада міста підтримала таку пропозицію та посприяла у перейменуванні провулку між вулицями Котляревського та Степана Бандери, де розташований офіс телерадіокомпанії “UA:Рівне”.