28°

Рівне 1, Рівне-1

У Рівному вкотре не можуть оголосити вирок двом обвинуваченим у вбивстві

Що не засідання – то нові клопотання. У Рівному вкотре не можуть оголосити вирок двом обвинуваченим у вбивстві. Мова йде про варварське вбивство рівнянки Зінаїди Римчук. Трагедія сталася 8 років тому. Судові засідання щоразу переносяться – через неповний склад суду. Що на цей раз стало причиною – знає Яна Євтушок.

Нагадаємо, у серпні 2012 року у помешкання родини Римчуків, проникли злодії. Вони пограбували та задушили рівнянку. Потім намагалися замаскувати злочин, влаштувавши пожежу.

Зразки клопотань про відкладення розгляду справи можна сміливо колекціонувати. Адже суд переносить засідання вже 9-ий рік поспіль. Щоразу обвинувачені вигадують нові для цього причини. До того ж стверджують, що їхні права порушують.

Натомість, підозрювані кажуть, справу затягують не вони. Нарікають на присяжну, бо ніби-то та не з’являється на засідання. Сьогодні ж вона була відсутня, у зв’язку з погодніми умовами. А другий обвинувачений Матюк – без відомих на те причин.

Так чи інакше, сьогодні 9 лютого розгляд справи знову перенесли, через неповний склад суду. Наразі засідання призначають по кілька разів на тиждень. Бо через колекцію клопотань, яка щоразу поповнюється їх знову і знову переносять. Тож коли обвинувачені почують вирок – поки невідомо. Наступне засідання відбудеться завтра, 10 лютого.