У Рівному встановлюють освіжаючу рамку (ФОТО) | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
13-06-2019  12:30
У Рівному встановлюють освіжаючу рамку (ФОТО)

Бійці ДСНС у ці хвилини встановлюють освіжаючу пожежну рамку, де під тиском подають тонкорозпилену прохолодну воду. Кожен охочий має змогу пройти крізь рамку.

Така водяна завіса дозволяє освіжитись та запобігти тепловим та сонячним ударам, а особливою перевагою конструкції є її мобільність – її можна легко перемістити в будь-яке необхідне місце

В роботі ДСНС таку рамку використовують для відпрацювання заходів реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані із аваріями з викидом (виливом) небезпечних хімічних або радіоактивних речовин.

Така ідея боротьби зі спекою неодноразово застосовувалась колегами з інших областей України, які, в свою чергу, запозичили її у жителів інших європейських країн – Іспанії, Португалії, Греції.

На початку літа на вулицях польських міст встановлюють спеціальні водяні завіси, які працюють на сонячних батареях, що дозволяє розпорошувати воду автоматично, як тільки на вулиці стає душно.

Отож з 11 години на майдані Незалежності бійці ДСНС рятуватимуть рівнян від спеки до вечора. І працюватимуть так у дні найбільшої спеки.

Повідомляє RadioTrek.
  • Курси перукаря рівне
5C°
7м/с