8°

У Рівному викрали гаманець у громадському транспорті

17 лютого у громадському транспорті обласного центру у неї викрали гаманець.

Як розповіла потерпіла журналістам, про крадіжку гаманця вона дізналася, коли виходила з маршрутного таксі:

Побачила, що у мене був розстебнутий рюкзак. Я відразу почала шукати, чи нічого не випало. Зрозуміла, що гаманця немає, – наголосила рівнянка Анастасія.

За словами потерпілої, вона відразу повернулася до маршрутного таксі, аби впевнитися, що гаманець залишився у салоні:

Усі пасажири допомогли шукати, світили мобільними телефонами, однак знайти його не вдалося. Через кілька хвилин я побачила, що хтось намагається скористатися моєю банківською карткою, бо почали приходити повідомлення від банку, – зазначила рівнянка.

Анастасія розповідає, що відразу звернулася до поліції, де й написала заяву про зникнення документів:

Я згадала, що негайно потрібно звернутися до поліції, щоб ніхто не зміг скористатися моїм паспортом. Звісно ж, у поліції слідчий розпитав усі деталі крадіжки, однак паспорта досі не знайшли.

Хоч у те, що особисті речі потерпілої знайдуть, рівнянка не вірить, проте закликає жителів обласного центру бути максимально обережними у людних місцях, зокрема на зупинках громадського транспорту та у салоні:

Мені багато людей розповідали, що з ними теж почали траплятися такі ситуації, коли я закликала у своїх соціальних мережах бути обережними. Після цього почала отримувати повідомлення від підписників, що у них теж щось викрадали кишенькові злодії. Я би радила бути дуже обережними, тримати свої особисті речі ближче до себе, обережно бути, коли тебе хтось штовхає, бо вони таким чином відволікають увагу, – наголосила Анастасія.

Сьогодні, зі слів потерпілої, стало відомо, що вчора, 18 лютого, особисті документи рівнянки знайшли перехожі, які й опублікували у соціальних мережах повідомлення про знахідку:

Хтось знайшов мій паспорт на наступній зупинці від місця, де я сідала. Про це я дізналася в інстаграм-спільноті. Ймовірно, його просто викинули. Досі не можу повірити, що це взагалі зі мною сталось, – додає Анастасія.

Після запровадженого локдауну у маршрутних таксі Рівного водії перевозили не тільки пасажирів, які займали сидячі місця, а й пускали до салону громадського транспорту “стоячих”. Однак сьогодні, 19 лютого, на сайті Рівненської міської ради з’явилося повідомлення щодо заборони перевезення “стоячих” людей, за винятком дітей шкільного віку, із дотриманням карантинних вимог.

Якщо ж водії не виконуватимуть карантинні вимоги, їх штрафуватимуть. Контролюватимуть кількість пасажирів патрульні поліцейські.

У пресслужбі поліції Рівненщини кажуть, що такі випадки – не рідкість, тож мають кілька порад, щоб не потрапити на гачок кишенькових крадіїв:

  • “не світити” коштами,
  • тримати особисті речі близько до себе,
  • не носити із собою великі суми,
  • постійно перевіряти, чи кошти на місці.

Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp