У Рівному вже рік працює сортувальна станція (ВІДЕО) | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
23-04-2019  11:00
У Рівному вже рік працює сортувальна станція (ВІДЕО)

Сортувальна станція створена за ініціативи громадського об’єднання “Країна зелених змін”.

Їхня мета – запровадити у Рівному роздільний збір сміття.

Ця організація  пропонує послуги по вивезенню сортованого сміття (пластик, папір, скло) з фірм, організацій та закладів, а також для ОСББ – встановлюють спеціальні контейнери, проводять інформаційні лекції по правильному сортуванню сміття і вчасно вивозять відсортовані відходи.

Станція знаходиться за адресою м. Рівне, вул. Марка Вовчка, 17

Контактний номер телефону +38 (‎097) 115-49-50
Сторінка організації у Facebook.
Замовити послугу вивезення роздільного сміття можна на сайті організації.

Як сортувати

1. Сортуйте пакувальні матеріали згідно речовини, з якої вони зроблені, та кладіть їх у відповідний контейнер.
2. Завжди намагайтеся зменшити об’єм пакувального матеріалу, який ви викидаєте. Випустіть повітря із бляшанки чи пластикової пляшки та закрийте їх кришечкою. Ущільніть папір та картон. Це допоможе значно підвищити ефективність збору сортованого сміття.
3. Намагайтеся відокремити частини пакування, вироблені із різних матеріалів: зніміть металеву кришку із скляної пляшки, вийміть картонний піддон із пластикового контейнеру для харчових продуктів. Це дозволить обмежити наявність сторонніх домішок у матеріалі, що перероблюється, та збільшити кількість відновлюваної сировини.
4. Перед тим, як покласти тару до відповідного контейнера, очистіть її від решток їжі. Це сприяє зменшенню кількості відходів, які відправляють на звалища.
5. Зверніть увагу, що папір чи картон, забруднений рештками їжі (наприклад, коробка з-під піци) є настільки ж шкідливим, як і розчинники чи фарби. Не можна класти у бак для паперу касові чеки чи використані серветки, оскільки це знижує якість сортування паперового чи картонного сміття.
6. Не слід класти вироби з кераміки чи порцеляни, дзеркала та лампочки до баку для скла, оскільки це зведе нанівець ваші старання по роздільному збору скляного сміття.
7. Забезпечте правильне сортування металевої тари. Кришки від пляшок та консервних бляшанок, бляшанки з-під риби, аерозольні балончики, інші циліндричні ємності, кроненпробки від різноманітних пляшок та ємностей.
8. У бак для збору пластику кладуться усі види пластикової тари, окрім маркувань PVC та others. Не слід класти сюди інші предмети, навіть якщо вони зроблені з пластику (іграшки, вази, невеликі побутові прилади, канцелярське приладдя).
  • Курси перукаря рівне
15C°
6м/с