19°

У Рівному ювенальні поліцейські знайшли тимчасову родину для хлопчика з Гостомеля

Чужу дитину у своєму авто із багатостраждального міста вивезла родина з Київщини: його мама попросила врятувати сина та вивезти його з міста. Однак забрати маленького пасажира із собою за кордон вони наразі не мають змоги, тож по допомогу звернулися до поліцейських. Так, вчора, 14 березня, під час проїзду Рівного, 11-річного Богдана привезли до Рівненського районного управління поліції. Опікуватись ним одразу взялись ювенальні поліцейські.

Правоохоронці встановили, що тітка хлопчика проживає у Дніпрі, однак забрати його зараз вона не має можливості. Із мамою, яка змушена була залишитись у Гостомелі, зв’язку наразі немає. Правоохоронці разом зі службою у справах дітей та волонтерами швидко знайшли родину рівнян, які із радістю погодились піклуватись про нього, скільки буде потрібно.

«Хочеться захистити та обійняти кожну дитину, у чиї життя не просто увірвалася війна, а й до болю там «похазяйнувала», — зазначила очільниця відділу ювенальної превенції ГУНП в Рівненській області Ірина Чорна.

— Віримо, що зовсім скоро Богдан повернеться додому, до своєї сім’ї у своє мирне місто». Водночас поліцейські передають звістку рідним хлопчика, які залишись у Гостомелі: Богдан Шевченко у безпеці. А ви бережіть себе!

Джерело: Національна поліція України