У Рівному за хабар правоохоронці затримали працівницю Центру первинної медико-санітарної допомоги (ФОТО) | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
22-06-2019  14:20
У Рівному за хабар правоохоронці затримали працівницю Центру первинної медико-санітарної допомоги (ФОТО)

У Рівному співробітники Служби безпеки України у межах захисту бізнесу та протидії корупції викрили на систематичних хабарях посадову особу Центру первинної медико-санітарної допомоги «Центральний». 

Оперативники спецслужби встановили, що зловмисниця, яка займає відповідальну посаду, вимагала гроші від колег за не звільнення з роботи за порушення трудового законодавства. Вартість такого «сприяння» залежала від посадового окладу співробітників. Хабарницею виявилася секретарка головного лікаря Олега Шрама – Ольга Лібус. 

Правоохоронці затримали чиновницю на робочому місці під час одержання чергового хабаря. За попередньою інформацією у такий спосіб зловмисниця встигла збагатитися на шістдесят тисяч гривень.

Наразі перевіряється інформація про причетність до протиправної діяльності інших посадових осіб Центру.
Заходи із викриття та затримання зловмисниці проводились спільно зі слідчими Нацполіції під процесуальним керівництвом Рівненської місцевої прокуратури.

 

СБУ викрила на хабарі посадовця Центру первинної медико-санітарної допомоги Рівного У Рівному співробітники Служби…

Опубліковано Прес-офіцер Управління СБ України в Рівненській області Пʼятниця, 21 червня 2019 р.


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
3C°
3м/с