У Рівному закривається один з кінотеатрів | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
26-04-2018  17:16
У Рівному закривається один з кінотеатрів

Цю інформацію сьогодні жваво обговорють в Фейсбуці та закритих спільнотах. Отож, мова іде про те, що у Рівному закривається кінотеатр “Ера” на вулиці Гагаріна, який входить до мережі MULTIPLEX. Нині сеанси розписані до 3 травня. А 15 травня офіційно закінчується договір оренди приміщення.

Як пояснили нам власники приміщення, вони пропонували викупити заклад мережі “MULTIPLEX”. Однак таких домовленостей не було досягнуто.

Першочерговою причиною продажу приватизованого приміщення є потреба у капітальному ремонті, якого потребує заклад, що був збудований ще у 70-х роках минулого століття. Відповідно і орендар не вважав за потрібне вкладати кошти у ремонт. За словами власників приміщення, угода продажу піде лише на користь рівнянам. Що саме тут працюватиме – достеменно не відомо. Чутки про відкриття супермаркету нині активно поширюють у соцмережах. Так це чи ні – ймовірно ми дізнаємось найближчим часом. Однак, це точно краще, ніж аварійне приміщення.

Ми уточнили у власників закладу про їх стосунки з власниками мережі MULTIPLEX і дізнались, що угода договору оренди востаннє була продовжена з ініціативи представників кінотеатру лише на 1 рік. Приміщення не зовсім задовольняло орендарів. Вони бажали більшої кількості залів. Ймовірно, якщо мережа MULTIPLEX забажає працювати у Рівному надалі, вони знайдуть інше приміщення. Все залежить від фінансових вигод, адже в першу чергу мова іде про комерційну структуру, а не храм культури.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
6C°
0м/с