9°

У Рівному замість мікроавтобусів на деяких маршрутах почнуть курсувати автобуси

Від завтра, 1 грудня 2023 року, у Рівному припиняють свою роботу маршрути № 39 та № 49. На їхньому місці почнуть курсувати великомісні автобуси за номерами 6 та 4.

Маршрут № 39 «вул. В. Дивізії – с. Ювілейне – вул. В. Дивізії» буде замінено автобусним маршрутом № 6 «вул. В. Дивізії – с. Ювілейне – вул. В. Дивізії».

А маршрут № 49 «вул. Енергетиків – вул. Кулика і Гудачека – вул. Енергетиків» змінено на автобусний маршрут № 4 «вул. Енергетиків – Луцьке кільце – вул. Енергетиків».

Такі зміни пов’язані насамперед з комфортом пасажирів. Адже великомісні автобуси можуть перевозити одночасно більшу кількість пасажирів, до того ж пристосовані для перевезення людей з інвалідністю, зокрема людей, які пересуваються на кріслах колісних.

«Ми розуміємо, що такі зміни можуть викликати деякі незручності для пасажирів. Однак ми впевнені, що в довгостроковій перспективі вони будуть позитивними. Адже великомісні автобуси є більш комфортними та зручними для всіх», – прокоментував секретар Рівнеради Віктор Шакирзян.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp