17°

У Рівному запрацює 10 комунальних дитсадків

Із понеділка у Рівному відкриваються десять дитячих садочків.

Сьогодні затвердили перелік із десяти дошкільних навчальних закладів № 2, 39, 17, 45, 37, 56,51, 52, 32, Квасилівський ЗДО, в яких відновиться робота з 23 травня 2022 року. Тобто мова йде про 53 групи, які зможуть прийняти до 800 дітей.

Садочки працюватимуть в обмеженому режимі — з 8:00 до 15:00 з обідом, але без сну. Такий графік обрали, зважаючи на досвід інших міст, які дозволили роботу дошкільних навчальних закладів. Переносити чи переміщати діток в укриття під час обіднього сну у разі тривоги неможливо — діти нервують, складно зробити це у належному порядку й темпі.

У групи набиратимуть не більше 15 діток. З ними працюватимуть не лише їхні вихователі та помічники, а й додаткові працівники з тих груп та садочків, які поки не відкрились.

Також з усіма працівниками проведуть інструктажі та навчання з питань цивільного захисту, пожежної безпеки та дій у надзвичайних ситуаціях.

Першочергово до дитячих чергових садочків братимуть дітей, двоє батьків яких (або одинокі мама чи тато) працюють в критичній інфраструктурі: ЗСУ, правоохоронні органи, ДСНС України, цивільний захист, охорона здоров’я, хімічна промисловість, транспорт, електроенергетика, інформаційний сектор, телекомунікації, фінансовий сектор (за умови надання довідок з місця роботи). Окрім того, сьогодні під час засідання ТЕБ та НС рекомендували приватним дитячим садкам відновити освітній процес за умови дотримання усіх вимог.

Мер Рівного наголосив: “ми відкриваємо садочки, але не рекомендуємо батькам користуватися цими послугами. Якщо ви маєте можливість залишити дитину вдома, задля її безпеки та вашого спокою — залишіть”.