У Рівному запроваджено послуги патронату над дитиною | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
05-03-2018  11:23
У Рівному запроваджено послуги патронату над дитиною

У лютому поточного року розпорядженням міського голови відповідно до статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Сімейного кодексу України (ч.7 ст.252) у Рівному запроваджено послугу патронату над дитиною.
Закладом, який організовуватиме надання послуг патронату над дитиною у м. Рівне, визначено Рівненський міський центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді (Рівне, вул. Шевченка,45, тел.: 63-63-92, 26-17-82, 62-06-06).
Працівниками центру з метою інформування населення, зокрема потенційних патронатних вихователів, проведено 5 зустрічей, зокрема у міському центрі зайнятості, територіальному центрі соціального обслуговування населення та з представниками церкви християн євангельської віри У зустрічах взяло участь 248 осіб. 


“Патронат над дитиною – це одна з кращих практик альтернативного догляду за за дітьми, які тимчасово залишилися без батьківської опіки.
За таку послугу вихователь має відшкодування – щомісяця отримує грошове забезпечення в розмірі 5-ти прожиткових мінімумів для працездатних осіб;
при влаштуванні 2-х і більше дітей, віком до 1 року, неповнолітньої вагітної, дитини з ВІЛ, грошове забезпечення збільшується на 10% за кожну дитину та категорію, але сумарно не перевищує 50%
Термін перебування дитини під патронатом визначається її індивідуальними потребами та залежить від складності життєвих обставин, які спричинили її влаштування, але не має перевищувати 3 місяці.”


За детальною інформацією звертайтесь: Рівненський міський центр соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді (Рівне, вул. Шевченка,45), 26-17-82, 62-06-06 або http://www.patronat.in.ua/

Для роботи патронатними вихователями шукаємо сім’ї, які готові в своїх домівках доглядати за дітьми, що потребують захисту.
Гарантовані: грошове забезпечення патронатного вихователя, соціальна допомога на виховання дитини, комплексна професійна підтримка.

За детальною інформацією звертайтеся до Рівненського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді за адресою:
м. Рівне, вул. Шевченка, 45, ІІ поверх, тел. 62-06-06, 63-63-92, 26-17-82.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
8C°
3м/с