6°

У Рівному запустять пілотний проект з громадського захисту у кримінальних провадженнях

28 листопада у Рівному відбувся круглий стіл з обговорення пілотного проекту моделі офісів громадського захисту у кримінальних провадженнях. Як очікується, пілотний проект розпочнеться у двох областях – Рівненській та Вінницькій, а також у м. Київ.

Захід відбувся у Регіональному центрі з надання БВПД у Рівненській області. Його учасниками стали фахівці системи БПД, адвокати, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, а також представники органів адвокатського самоврядування, суддівського корпусу, Національної поліції,регіонального представництва Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та громадських організацій, які опікуються дотриманням прав людини.

Так, систему безоплатної правової допомоги на круглому столі представляли в.о. директора Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк та начальник управління забезпечення доступу до правової допомоги Олена Сінчук, директор Регіонального центру з надання БВПД у Рівненській області Василь Овдіюк, його заступник Сергій Іллюк, начальниця відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Світлана Бідюк та директори Рівненського і Сарненського місцевих центрів з надання БВПД Алла Негрейі Микола Павлюк.

Під час презентації концепції пілотного проекту моделі офісів громадського захисту у кримінальних провадженнях Олексій Бонюк та Олена Сінчук розповіли про мету ОГЗ, модель організації їх роботи, а також основні завдання, які передбачають підвищення якості надання БВПД у кримінальних провадженнях, запровадження інституту наставництва, вироблення нових критеріїв для проведення моніторингу якості надання БВПД у кримінальних провадженнях та підвищення професійної кваліфікації адвокатів, які залучаються до надання БВПД. Інформує Регіональний центр з надання БВПД у Рівненській області.

 


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp