4°

У Рівному засудили чергового колаборанта, який перейшов на бік ворога

Співробітники рівненського управління СБУ здійснюють системну роботу із нейтралізації внутрішніх загроз державній безпеці України та активно виявляють колаборантів й зрадників.

Завдяки доказовій базі Служби безпеки термін ув’язнення отримав житель Луганської області, який прийняв пропозицію представників окупаційної адміністрації та зайняв посаду «начальника відділу культури та спорту Станично-Луганського району лнр» структурного підрозділу т.зв. «адміністрації Станично-Луганського району лнр».

Наразі колаборант переховується від правосуддя на тимчасово окупованій території України.

На підставі зібраних доказів суд визнав зловмисника винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.5 ст.111-1 ККУ «Добровільне зайняття громадянином України посади, пов’язаної з виконанням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарських функцій, у незаконних органах влади, створених на тимчасово окупованій території, у тому числі в окупаційній адміністрації держави-агресора, або добровільне обрання до таких органів, а також участь в організації та проведенні незаконних виборів та/або референдумів на тимчасово окупованій території або публічні заклики до проведення таких незаконних виборів та/або референдумів на тимчасово окупованій території».

За матеріалами СБУ колаборант отримав покарання у виді 10 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади, державного управління, місцевого самоврядування пов’язані з освітньою, культурною та спортивною діяльністю строком 15 років та конфіскацією майна.

Заходи із викриття здійснювали співробітники УСБУ в Рівненській області за процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp