13°

Рівненські новини

У Рівному затримали грабіжника, який нападав на кредитні спілки

Під процесуальним керівництвом Рівненської місцевої прокуратури, за оперативного супроводу управління карного розшуку ГУ НП в Рівненській області, слідчими Рівненського відділу поліції встановлено особу, яка 23 та 26 листопада цього року вчинила розбійні напади на відділення кредитної установи у центрі Рівного.

Нагадаємо, під час першого візиту зловмисника касирка отримала ножове поранення руки, а вже з другої спроби підозрюваному вдалось вкрасти з сейфу установи 10 тисяч гривень. Тоді була скоординована чітка співпраця усіх правоохоронних органів: проведені першочергові слідчі та оперативно-розшукові дії, опрацьовані всі можливі варіанти вчинення злочину, проаналізовані можливі маршрути руху нападника, а з боку кредитної установи – опрацьовані всі «проблемні» клієнти.

В результаті такої злагодженої роботи вдалось з’ясувати, що нападник – 18-річний житель обласного центру, працівник одного з комунальних підприємств.

10.12.2020 йому повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 та ч.3 ст.187 КК України (напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із насильством, небезпечним для життя чи здоров’я особи, яка зазнала нападу, та з погрозою застосування такого насильства (розбій), вчинений особою, яка раніше вчиняла розбій, поєднаний з проникненням у сховище).

Наразі підозрюваного перевіряють на причетність до вчинення аналогічних злочинів, а також вирішується питання про обрання запобіжного заходу юнаку.

Максимальна відповідальність за вчинення зазначених кримінальних правопорушень – позбавлення волі на строк від трьох до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Джерело: РН