3°

У Рівному затвердили нові тарифи на тепло

На засідання Рівненського міськвиконкому, яке відбулося у вівторок 12 жовтня затвердили тарифи на опалення для декількох теплогенеруючих підприємств Рівного.

В порядок денного були внесені такі питання:

  • Про встановлення ТОВ «Старт» тарифів на виробництво теплової енергії
  • Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, постачання, послугу з постачання теплової енергії ПрАТ «ЕСКО-РІВНЕ»
  • Про встановлення ПП «Рівнетеплосервіс» тарифів на виробництво теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії

З голосу внесли питання про тарифи для Рівнетеплоенерго на новий опалювальний сезон.

Голосуванню передувало нетривале обговорення. Зокрема, начальник міського управління економіки Володимир Липкою наголосив, що міські чиновники зробили максимум аби оптимізувати тариф.

Водночас один з членів виконкому Богдан Гапяк поцікавився, що буде робити влада, коли люди не зможуть платити?

“Це не політика, а правда життя. Багато людей просто не мають такої можливості. Що будемо робити, коли теплоенерго не зможе працювати? Може варто передбачити компенсації з бюджету для найбільш нужденних верств населення?”.

Натомість мер наголосив, що тариф оптимізували і він нині є одним з нижчих в Україні (для бюджетних установ) та середнім (для населення).

Водночас заступник міського голови Ігор Кречкевич зазначив, що місцеві влади стали заручниками ситуації, адже їм доручили затверджувати тарифи, на складові частини яких вони не можуть впливати. Тепер увесь негатив лягає на нас. Водночас компенсації за вищі тарифи з держбюджету місто не отримаєДля Рівнетеплоенерго члени міськвиконкому затвердили такі тарифи на опалення:

  • 2725 грн – для населення,
  • 5173 грн – для бюджетних установ,
  • 4704 грн – інші організації,
  • 4585 грн – для релігійних організацій.

Тариф на гарячу воду – 154,57 грн.

Джерело: 7 днів