У Рівному затвердили програму озеленення міста | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
21-12-2018  17:28
У Рівному затвердили програму озеленення міста
Проект рішення «Про затвердження Програми розвитку та збереження зелених зон міста на 2019-2023 роки» (далі – Програми) було затверджено на сесії депутатів Рівненської міської ради 20 грудня.
Досі у місті не було жодної Програми з розвитку озеленення, і завдяки цьому рішенню тепер буде краще відбуватися догляд за зеленими насадженнями та розподіл коштів міського бюджету на розвиток зеленого господарства міста.
Представниця Ради реформ Рівного Оксана Майборода, яка є ініціаторкою розроблення Програми, повідомляє: «Прийнято дуже важливе і правильне рішення для зміни підходу до озеленення міста. Вдячна всім за роботу над програмою та підтримку! Цього року ми виконали ще ряд досліджень, які показують стан зеленого господарства зараз, та готуємо презентувати цікаву аналітику найближчим часом. Ця інформація допоможе всім учасникам процесу краще визначити першочергові заходи програми, які потребують фінансування та впровадження. Плануємо це публічно обговорити на початку року в січні і сподіваємось, що у питанні реалізації програми буде продовжена така ж злагоджена співпраця, як при її розробці».

«Під час розробки програми зацікавлені учасники показали професійний рівень та відповідальне ставлення до роботи над документом. Протягом двох місяців було проведено ряд зустрічей за участі громадськості та експертів і напрацьовано якісну Програму. Наше управління вітає таку практику співпраці та відкрите до ініціатив мешканців для спільного вирішення питань, що стосуються життя нашого міста» – прокоментував ініціативу громадськості начальник управління ЖКГ Ярослав Сахнюк

Вже з 2019 року почнуть впроваджувати заходи Програми для розвитку міського озеленення, що сприятиме адаптації міста до зміни клімату та забезпечуватиме комфорт та здорове середовище для життя мешканців. 
  • Курси перукаря рівне
0C°
3м/с