6°

У Рівному завтра відкриють виставку немовлят-фотомоделей

Відкриття фотовиставки відбудеться у четвер, 30 листопада о 10 годині   у Рівненському перинатальному центрі (Консультативно-діагностичне відділення). У наступному році така ж фотовиставка відкриється у Рівненському міському пологовому будинку. 

Фотограф Ірина Сверіпа презентує у Рівному фотовиставку немовлят Newborn. Це спільний проект фотографа та Сімейного проекту “Пузата мама.” На 25 фотознімках зображені малюки учасниць проекту “Пузата мама-2017”. Вік діток – до 2 тижнів. Загалом увесь період зйомок тривав більше 6 місяців.

– Мені завжди цікаво вчитись новому, особливо в сфері, яку люблю. Тому для мене , це не просто зйомки, а величезна робота, яка поєднується любов`ю до малюків.Я обожнюю працювати з такими крихітками, продумувати разом з мамами стиль та образи фотосесії. Інколи зйомки новонародженого можуть по кілька годин. Адже ми підлаштовуємось під режим новонародженого та його потреби, – розповідає Ірина Сверіпа.– Результат завжди приголомшливий, бо такі кадри дійсно безцінні, тому що неповторні. Пам`ять про перші хвилюючі дні малюка повинна бути красивою, а я з радістю лишатиму гарну згадку про ці найдовгоочікуваніші моменти життя.

 


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp