18°

У Рівному знову навчатимуть домедичній допомозі

Ще до повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України, за допомогою онлайн форми, у Рівному реєстрували охочих отримати знання з допомоги постраждалим до приїзду медиків. Однак, враховуючи події, які починали розгортатись в Україні, при спробі сформувати групу на навчання серед усіх, хто зареєструвався – лише 1/10 рівнян перебували в Рівному та готові були прийти на навчання. 

Отже, якщо ви перебуваєте у Рівному та маєте бажання пройти навчання з домедичної допомоги постраждалим у разі надзвичайної ситуації, необхідно заповнити онлайн форму за посиланням  (навіть якщо ви її заповнювали ще до 24.02.2022, потрібно заповнити повторно) та Вас буде включено у списки для проведення навчань.

Про дату, час та місце проведення таких навчань додатково інформуватимемо за вказаним Вами контактним номером телефону у формі. 

Зараз у різних регіонах України під обстріли та авіаудари потрапляють мирні громадяни, автомобілі швидкої допомоги, дитячі будинки, лікарні та житлові райони. У таких умовах сотні поранених та тисячі евакуйованих потребують своєчасної допомоги ще до приїзду медиків. Зважаючи на те, що відбувається на сьогодні, інструкторами з домедичної допомоги першочергово проводяться навчання із зупинки критичних кровотеч, надання допомоги при травмах та опіках та навчання із сортування серед потерпілих, що є досить важливим при масовій кількості постраждалих.

Пам’ятаймо, що своєчасно надана допомога збереже здоров’я.