17°

погода у Рівному

У Рівному зобов’язали дезінфікувати під’їзди

У багатоквартирних будинках має бути дезінфекція. Про це йдеться у сьогоднішньому протокольному рішенні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Рівненській міськраді.

Зобов’язати керівників управлінських компаній, ОСББ, житлово-комунальних підприємств, підприємств, установ та організацій всіх форм власності, які здійснюють управління та утримання житлових будинків та гуртожитків, проводити санітарне прибирання та дезінфекцію під’їздів та ліфтів відповідними дезінфікуючими засобами, враховуючи вимоги санітарних норм, рекомендації Рівненського обласного лабораторного центру, Рівненського міського управління ГУ Держпродспоживслужби в Рівненській області.

Розробляються методичні рекомендації, так, має бути дезінфекція. Деззасоби у нас є. Очевидно, що десь можуть бути недопрацювання, бо хтось може ставитись до цього халатно. Місто ж велике.

сказав мер Володимир Хомко.

Під час брифінгу в ОДА заступник голови облдержадміністрації Ігор Тимошенко у відповідь на питання щодо допомоги ОСББ із дезінфекцією зазначив, що від обласної влади це навряд можливо буде зробити, резерв тримають передовсім для дезінфекції місць масового перебування, лікарень та інших закладів. Він порадив ОСББ і управлінським компаніям уже самотужки подбати про наявність деззасобів.