6°

У Рівному звільнятимуть водіїв пасажирських автобусів, за нетактовну поведінку

Про це повідомляє міський голова Рівного Олександр Третяк.

Водіїв маршруток звільнятимуть за порушення графіку, некоректну поведінку, а також за безпідставну відмову у безкоштовному проїзді ветеранам та іншим пільговикам.

“Від початку року до управління транспорту та зв’язку Рівненської міської ради та особисто до мене постійно надходять скарги щодо роботи громадського транспорту. Причина – якість транспортних послуг викликає обурення в громадян. Найчастіше пасажири міського громадського транспорту скаржаться на порушення графіків руху та на нетактовну поведінку водіїв. Серед інших типових проблем – відмова у пільговому перевезенні, порушення схеми руху, незадовільний технічний та санітарний стан транспортних засобів, – повідомив очільник міста Олександр Третяк.

Та зазначив, що провів нараду з заступниками та працівниками профільного управління.

“Дав доручення відстежувати усі порушення та зобов’язати підприємців покращити якість наданих транспортних послуг у маршрутних автобусах та тролейбусах. Доручив Управлінню транспорту і зв’язку посилити контроль за роботою перевізників, а власникам автобусних маршрутів пригрозив суворими санкціями. Вимагаю від Управління транспорту і зв’язку, щоб такі недобросовісні перевізники в місті не працювали. А за хамство і безпідставну відмову в перевезенні пільгових категорій вимагаю звільнити водіїв автобусів”, – розповів Третяк.

Якщо ви зіштовхнулися з порушеннями, хамством з боку водія чи невиконанням графіку руху, ви можете поскаржитись на неналежу роботу, телефонуйте за номером 63-35-55. У зверненні треба вказати номерні знаки транспортного засобу та номер маршруту, де сталось порушення, дату, час і приблизне місце (назву зупинки або вулиці).

Нещодавно повідомляв ITV media group повідомляв, що рівнянка скажилась, що спочатку водіїй взяв її за пільговим квитком, а потім раптово став і вигнав пенсіонерку, заявивши, що не буде її везти.