У Рівному з'явився клуб китайської каліграфії | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
21-09-2020  9:17
У Рівному з’явився клуб китайської каліграфії

Заняття для дітей та дорослих проводить Чжоу Лаоши – художниця та досвідчений педагог, одна з небагатьох китайських викладачок, яка володіє українською мовою. Виявляється, каліграфія й написання китайських ієрогліфів – дуже велика різниця. У Піднебесній дуже мало людей володіє мистецтвом каліграфії. «Це так само, як медитація, тому що треба контролювати дихання. Я люблю писати каліграфію, коли всі лягають спати і є чай і хороша музика)))», – розповіла пані Джоу на своїй сторінці у фейсбук.

Чжоу Лаоши приїхала з Китаю з міста Чанша (столиця Хунан). У Китаї та Україні вона багато років працює вчителем.

«Коли я приїхала в Україну, познайомилася з Yuriy Mishchenko з волонтерського проєкту Skovoroda Institute. Ukrainian language and culture. Вони безкоштовно вчили іноземців розмовляти українською мовою. Ця ідея дуже правильна й цікава. Тоді я теж захотіла таке робити і розповідати про китайську культуру».

У п’ятницю, 18 вересня, у школі китайської мови на Соборній, 1 (2 поверх, ліворуч, офіс 204) пройшло перше заняття у Клубі китайської каліграфії. Заняття у Клубі будуть проходити кожен тиждень.

На жаль, через карантин кількість місць обмежена і буде прикро, якщо хтось запишеться і не прийде, а викладачка відмовить іншій людині. Тому пані Чжоу просить охочих записуватися тільки якщо точно можуть приходити.

До речі, викладачка вважає, що методом каліграфії можна писати не тільки ієрогліфи, а й українські слова.

Джерело: Рівняни


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
6C°
3м/с