8°

У санаторії на Рівненщині облаштують житло для ВПО

З настанням зими на Рівненщині очікують зростання кількості внутрішньо переміщених осіб. Тож область готується приймати переселенців та забезпечити для них хороші умови.

Так, днями між Рівненською ОВА, Дубенська районна державна адміністрація, Благодійною організацією Мережа 100 відсотків життя Рівне та Демидівська селищна рада було підписано Меморандум про співпрацю.

У рамках проєкту, планують облаштувати простір для проживання ВПО на базі комунального підприємства «Дитячий санаторій «Хрінники» Демидівської селищної громади.

«Санаторій обрали, враховуючи потреби маломобільних груп. Тут є можливість створення безбар’єрного простору для людей із інвалідністю, похилого віку, сімей із маленькими дітьми. За проєктом, буде створено 250 місць для проживання», – коментує заступниця голови Рівненської ОДА Людмила Шатковська.

Зокрема, передбачено ремонт котельні та теплової мережі спального корпусу закладу, проведення косметичного ремонту та облаштування житлових кімнат, забезпечення необхідними побутовими речами та технікою.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp