14°

У Сарнах збудують сміттєпереробний завод і на цей проект треба 130 мільйонів

На сьогоднішній день сучасна людина споживає в рази більше, ніж його предки. Щороку обсяги споживання зростають, а разом з ними зростає і кількість відходів. В даний час проблема забруднення є не просто труднощами, це вже екологічна катастрофа глобального характеру, яку необхідно терміново вирішувати. В усьому світі активно будують сміттєпереробні заводи, котрі вирішують таку проблему, а також завод переробляє сміття та добуває електро-, теплоенергію та інші ресурси. Ряд таких заводів уже є в містах України, хочуть збудувати сміттєпереробне підприємство і у Сарнах.

На якій стадії зараз знаходиться проект заводу та хто є його інвестором розповіла заступниця голови Рівненської ОДА Людмила Шатковська.

“До  будівництва сміттєпереробного заводу в Сарнах була залучена компанія Braun Industrial Technology  , яка інвестує 130 мільйонів у проєкт. Це підприємство спільно із Сарненською територіальною громадою буде будувати і експлуатувати цей завод. Інвестор акумулює тут передовий досвід зі створення спеціального економічно обґрунтованого сміттєпереробного підприємства. Зараз розглядають, який буде тариф і чи буде населення спроможне його сплачувати.

Джерело: 0362