У середу у Рівному відбудеться допрем’єрний показ нового українського художнього фільму «Червоний» ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
14-08-2017  17:28
У середу у Рівному відбудеться допрем’єрний показ нового українського художнього фільму «Червоний»

16 серпня відбудеться допрем’єрний показ нового українського художнього фільму «Червоний» у Рівному. Початок о 19 годині у Кінопалаці «Україна».

«Червоний» – це гостросюжетна історико-пригодницька драма, створена за підтримки Держкіно України. В основу сценарію стрічки ліг однойменний роман Андрія Кокотюхи, який у 2012-му році отримав спеціальну відзнаку «За найкращий історико-патріотичний твір» Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова».

Екранізовано третю частину роману, яка розповідає історію двох українців, котрі воювали за батьківщину по різні боки барикад: упівця Данила Червоного та радянського льотчика Віктора Гурова. Каторжники зустрічаються у радянському концтаборі та вперше в історії «ГУЛАГу» підіймають там повстання.

Автором сценарію цього фільму є «Золотий письменник України» Андрій Кокотюха, режисером – Заза Буадзе, продюсери – Володимир Філіппов (Україна) та Кестас Драздаускас (Литва).

Премєра стрічки запланована на 24 серпня, на День Незалежності України. У національному прокаті фільм буде до 24 вересня.

Під час презентації стрічки планується зустріч з творчою групою.

Мета:


Читайте також:8C°
4м/с