30°

погода у Рівному

У «Слузі народу» розповіли про очікування щодо змін в Кабміні

Джерело: Громадське

Президентська партія «Слуга народу» очікує побачити в оновленому складі Кабінету міністрів України «нових по духу людей» з управлінським досвідом у державній владі чи у бізнесі.
Про це заявив глава партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко в ефірі програми «Свобода слова» на каналі ICTV.

«Ми очікуємо людей, які є новими по духу, можливо, з досвідом управлінським. Або в сфері державної влади або бізнесу, або управління великими компаніями», — заявив Корнієнко.

На його думку, чинний уряд не є ефективним у соціальній, промисловій та житлово-комунальній політиці. Він стверджує, що оскільки довіра до президента зберігається досить високою, значить і до того курсу, який пропонував Зеленський рік тому, і партія «Слуга народу» під час передвиборчої кампанії, є довіра. І є очікування, що його виконуватимуть. Але водночас, за словами Корнієнка, є питання саме до виконання.

Люди не відчули це у своїй кишені, на своєму подвір’ї, не відчули у стані покращення медичної інфраструктури, наприклад», — сказав лідер «Слуги народу».

Він вважає, що в окремих сферах «панує певний безлад», хоч і є стратегія роботи.

«Фінальна конфігурація буде обговорюватись на засіданні фракції у вівторок», — додав Корнієнко.

Щодо кадрових змін у силовому блоці Корнієнко вважає, що спочатку треба заслухати звіт правоохоронців та поставити їм запитання. А після цього можна буде говорити про можливі зміни.