17°

Рівне 1, Рівне-1

У Смизі учасник АТО судиться за землю

Учасник Бойових дій судиться зі Смизькою селищною радою, адже та не хоче виділити йому землю для будівництва житла. Його заяву селищна рада навіть відмовилася виносити на засідання сесії. Нібито через те, що ділянка, яку просить, була чи має бути передана на аукціон для продажу права оренди. Наш Павло Невесенко побував на підготовчому засіданні Рівненського окружного адміністративного суду.

Учасник бойових дій Іван Шеремета повернувся з фронту у 2015. В листопаді 2020-го року побачив на сайті Смизької селищної ради, що з’явилася вільна земля під забудову житлового будинку. Написав заяву до селищної ради, втім там, за словами атовця вирішили, що ця ділянка не дістанеться атовцю.

У Смизькій селищній раді питання Івана Шеремети не винесли навіть на розгляд сесії селищної ради. Адвокат Валентина Вишковська вважає такі дії незаконними та вимагатиме у суді, аби заяву Івана все ж таки розглянули. Додає міські обранці не хочуть розглядати заяву її клієнта, буцімто через те, що земля має бути передана на аукціон для продажу права оренди.

На підготовче засідання у Рівненський окружний адмінсуд представник Смизької селищної ради не з’явився. Втім, воно за згодою сторони позивача розпочалося.

Сторона позивача подала клопотання про долучення у справу третьої особи, а саме мешканку смт. Смига, у якої така ж ситуація як і у Івана Шеремети. Також просили додати до справи нові докази, та клопотали, про збільшення позовних вимог. Адже після отримання відзиву Смизької сільради на позовні вимоги Івана Шеремети, його представниці стали відомі нові обставини справи.

Іван Шеремета сподівається, що знайде правду у суді і готовий іти до кінця, адже для нього дана ситуація стала принциповою справою.

Через залучення до справи третьої особи суд оголосив перерву до 23 лютого

Джерело: Рівне1