У Тараканівському форту знімають український фільм-фентезі ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
03-07-2019  15:17
У Тараканівському форту знімають український фільм-фентезі

На території Тараканіського форту, що на Рівненщині, розпочалися зйомки повнометражного художнього фільму-фентезі “Джура Королевич”.

Про це інформує прес-служба Держкіно.

Проект стрічки став одним із переможців восьмого конкурсного відбору Держкіно. Режисером картини став Антон Гойда, авторами сценарію – Сергій Гаврилюк, Сергій Ухачевський, Кіра Волкова і Юлія Чернявська.

“Джура-Іванко у день свого шістнадцятиріччя дізнається, що він є сином короля Юрія Хороброго і що має очолити вирішальну битву зі злом. Узурпатор престолу Егерт, який підступно і за допомогою чар вбив Юрія, понад усе бажає позбутися спадкоємця, щоб стати абсолютним володарем. І єдине, що дозволяє світу добра перемогти – це здатність Іванка слухати своє серце, вчиняти відчайдушні та навіть жертовні вчинки”, – сказано в описі до фільму.

У картині знімалися популярні українські актори: Максим Cамчик, Таїсія-Оксана Щурук, Аліна Коваленко, В’ячеслав Довженко, Олексій Вертинський, Віталій Салій, Костянтин Темляк, Олександр Кобзар, Михайло Кукуюк, Євген Олійник, Олексій Тритенко, Дмитро Рибалевський, Володимир Ращук та інші.

Також до зйомок залучали місцевих жителів, які виконували роль масовки.

Тараканівський форт – архітектурна пам’ятка ХІХ століття, яка зараз перебуває в аварійному стані. Зазначимо, що на території форту було відзнято деякі кадри фільму “Поводир”.

Повідомляється на сайті UA|TVПоділитися:8C°
2м/с