17°

У тролейбусах Рівного запровадять безготівковий розрахунок

гемберг

Сергій Гемберг на засіданні виконкому

У Рівному заговорили про безготівковий розрахунок в електротранспорті. Ба більше, введення такої ініціативи очікується найближчим часом. Про це розповів Сергій Гемберг, начальник управління стратегічного розвитку та інвестицій, на засіданні виконкому Рівнеради.

Проект впровадження безготівкового проїзду став можливим завдяки співпраці Рівного та Visa Україна. Завдяки таким нововведенням у Рівному буде створена єдина система електронної оплати, яка дозволить здійснювати облік пасажирів. Проект для Рівного стане пілотним і в разі його успіху він стане підґрунтям для запровадження єдиного електронного квитка.

Компанія Visa Україна безкоштовно надасть для міста 20 сучасних терміналів для розрахунку. Рівняни, які для оплати використовуватимуть банківську картку (не обов’язково Visa), отримуватимуть від кондуктора чек, а ті, хто користуватимуться телефоном для розрахунку, отримуватимуть повідомлення на мобільний пристрій. Для пільговиків місто отримає 2500 спеціальних карток.

Та при цьому кондуктори поки не зникнуть – обслуговуватимуть тих, хто віддає перевагу готівці. Якщо проект вдасться – з ними доведеться попрощатися. Їм на заміну прийдуть контролери.

Міський голова Рівного наголосив на тому, що решту обладнання закуплять в разі успіху безготівкового розрахунку. Поки його запровадження планується лише в електротранспорті Рівного.