5°

У церкві на вулиці Степана Бандери у Рівному відтепер проходять служби

У парафії на честь святих сорока мучеників Севастійських в місті Рівне було звершено  чин освячення нижнього храму на честь священомученика Кипріана та мучениці Юстинії.

За богослужінням архіпастирю співслужили: благочинний Рівненського міського благочиння протоієрей Леонід Поліщук, настоятель храму протоієрей Степан Панчина та запрошене духовенство. Разом з духовенством та чисельними вірянами молився секретар Рівненської міської ради Сергій Паладійчук.

Під час Малого входу владика Іларіон, з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета нагородив протоієрея Степана Панчину черговою богослужбовою нагородою – правом носіння палиці. За літургією були піднесенні додаткові прохання про мир в Україні та прохання про подолання розділення Української Православної Церкви.

По завершенні Божественної літургії архієпископ Іларіон привітав настоятеля та громаду із знаменною подією у їхньому житті. В свою чергу протоієрей Степан Панчина подякував владиці за візит та очолену ним молитву та привітав архіпастиря з Днем народження. Закінчилось архієрейське богослужіння уставним многоліттям. Інформує прес-служба УПЦ КП у Рівному.