7°

У Верховній Раді України створять оборонний штаб

У Верховній Раді України буде створено оборонний штаб.

Заступник Голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко повідомив після зустрічі голів депутатських фракцій та груп Верховної Ради з Президентом України Володимиром Зеленським 22 лютого, у вівторок.

За його словами, разом депутати напрацьовуватимуть законодавчі ініціативи, обговорюватимуть їх із Президентом України та ухвалюватимуть у сесійній залі.

«Зараз не час для політичних суперечок. Сьогодні не має бути опонентів. Парламент разом працюватиме над необхідними для держави законами і рішеннями», – наголосив Перший заступник Голови Парламенту та зазначив, що найближчими днями Верховна Рада сконцентрується на безпековій, оборонній та економічній складовій життя країни.

Зокрема, у середу, 23 лютого, Парламент голосуватиме за зміни до оборонного бюджету, зміни до правил закупівель. «Це допоможе пришвидшити необхідні процеси та надати можливість силовим структурам оперативно отримувати все необхідне», – наголосив політик.

Перший заступник Голови Верховної Ради також  повідомив, що найближчим часом Парламент напрацює законопроєкти для підтримки економіки в непрості для України часи.