27°

У Здолбунові знову вилучення наркотиків

Під час санкціонованого обшуку у 31-річного здобунівчанина виявили 10 грамів перветину, а в автомобілі 32-річного мешканця райцентру поліцейські вилучили обладнання та речовини для виготовлення наркотиків та 20 грамів перветину.

Під час проведення санкціонованого обшуку у помешканні 31-річного здолбунівчанина оперативники Здолбунівського відділення поліції знайшли поліетиленовий пакет з порошкоподібною речовиною, схожою на перветин, вагою 10 грамів.

А у автомобілі «Mazda-6», яким користується 32-річний місцевий житель поліцейські виявили електронні ваги, скляну трубку з нашаруваннями та пластикову коробку з порошкоподібною речовиною білого кольору, ззовні схожою на перветин, вагою 20 грамів.

Крім того, у гаражному приміщенні вилучили 952 таблетки, які використовуються для виготовлення наркотичного засобу перветин, лабораторне обладнання для виготовлення наркотиків, дві ємкості з рідиною, зовні схожою на соляну кислоту та речовину, ззовні схожу на фосфор.

 

«За усіма фактами розпочаті досудові розслідування за частиною 1 статті 309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання наркотичних засобів чи психотропних речовин без мети збуту) частиною 1 статті 311 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання прекурсорів) Кримінального кодексу України, — зазначив начальник Здолбунівського відділення поліції Сергій Криса. — Усе вилучене поліцейські направили на експертизу до Рівненського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС».

Відділ комунікації поліції Рівненської області

 


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp