У Зеленського заявили, що не можуть знизити тарифи та закінчити війну (ВІДЕО) | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
22-04-2019  15:30
У Зеленського заявили, що не можуть знизити тарифи та закінчити війну (ВІДЕО)

Про це він сказав у коментарі “Українській правді” 22 квітня.

“Ви знаєте, що сфера тарифів не знаходиться у сфері компетенції президента. Але ми вже проаналізували ситуацію, ми бачимо, що ринкова ціна на газ зменшилася, суттєво зменшилася порівняно із зимовим періодом. Якщо ми говоримо про ринкову ціну, то очікування такі, що це має відобразитися на ринку України”, – сказав Данилюк.

Стосовно іншого очікування виборців – притягнення до відповідальності представників влади за корупційні злочини, член команди Зеленського сказав наступне:

“Стосовно посадок. Що може зробити президент? Він не буде втручатися в процеси і заважати антикорупційним органам робити свою роботу. Сам він не може саджати чи не саджати людей – тоді він нічим не відрізнятиметься від старої системи. Тому ще раз: у президента не буде кнопки посадити чиновників, але він буде забезпечувати умови, щоб правоохоронні органи і суди займалися своєю роботою”, – заявив Данилюк.

Також у ефірі каналу ICTV спікер штабу Дмитро Разумков зазначив, що Мінські угоди “багато в чому не працюють”, але “відходити від них не можна, оскільки до них підв’язано всі ключові санкції”.

“Насправді, це дійсно найважче питання, оскільки, за великим рахунком, у країні тривають дві війни: одна на сході, і там українська армія справляється, і друга – всередині країни, це війна з корупцією…” – сказав Разумков.

На запитання, чи є конкретні механізми, як почати процес завершення війни, представник Зеленського зазначив, що “це тривалий процес”.

“Ніхто, на жаль, не має можливості закінчити війну завтра. Обіцяти це було неможливо й не можна”, – заявив Разумков.

 


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
7C°
2м/с