11°

У жовтні на Рівненщині відкриють майже 300 Пунктів незламності

У жовтні на Рівненщині запрацюють 296 Пунктів незламності. Про готовність Пунктів незламності до роботи в осінньо-зимовий період розповів під час брифінгу начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

«Ворог має мету дестабілізувати наше повсякденне життя, порушити звичний режим. План росії – залишити Україну без стабільного водопостачання та енергоживлення. Тому Пункти незламності саме для того і створюються, щоб жителі могли отримати послуги у разі тривалих відключень», – розповів Віталій Коваль.

Наразі діючими в області є 97 Пунктів незламності. Усі решта будуть розгорнуті з 1 жовтня. Загалом їх буде 296.

37 із них створено на базі підрозділів Головного управління ДСНС України у Рівненській області, 21 – Головного управління Нацполіції в Рівненській області, 1 – обласної, 4 – районних військових адміністрацій, 199 – в органах місцевого самоврядування, 31 – пункт відповідального бізнесу, 3 – залізничних вокзалів.

Також Пункти незламності створюються об’єктами рітейлу – на АЗС, в аптеках, відділеннях банків та у супермаркетах. Таких пунктів є 169.

«У Пунктах незламності можна буде зігрітися, зарядити гаджети чи скористатися інтернет-зв’язком. Передбачається наявність води, освітлення, аптечок та місць для відпочинку. Рекомендую вже зараз записати адреси найближчих Пунктів незламності на випадок аварійного відключення зв’язку чи електроенергії», – наголосив Віталій Коваль.

Під час минулого опалювального сезону там було надано допомогу для 44 тисяч мешканців Рівненщини.

Інформацію про усі Пункти Незламності можна знайти на сайті https://nezlamnist.gov.ua/.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp