1°

РадіоТРЕК, Радіо ТРЕК

Убив собаку пенсіонера одним ударом ноги. Суд «дав» як за вбивство людини

Джерело: Радіо Трек
Розгляд справи тривав понад рік

П’ять років тюрми отримав чоловік, який у Вінниці вбив собаку. Про це повідомляють Вартові еспресо.

У березні 2019 року 80-річний чоловік гуляв зі своїм собакою на шкільному стадіоні. Раптом, за словами пенсіонера, до нього підійшов невідомий чоловік та ногою вдарив собаку.Від отриманих травм тварина загинула по дорозі у лікарню.

Вінницький міський суд Вінницької області 14 травня 2020 року визнав винним 28-річного вінничанина.

Для встановлення всіх обставин справи суд проаналізував покази обвинуваченого, потерпілого, трьох свідків, дослідив письмові докази та відеозаписи із слідчого експерименту.

В результаті судового розгляду з врахуванням молодого віку обвинуваченого, відсутності пом’якшуючих обставин, за вчинення кримінального правопорушення суд призначив 28-річному чоловіку покарання у виді п’ять років позбавлення волі.Обвинувачений свою вину не визнав.

До слова, прокурор просила суд призначити 28-річному чоловіку покарання у виді 7 років позбавлення волі.

Довідка

У Кримінальному Кодексі України за вбивство людини через необережність загрожує покарання обмеженням волі на строк від трьох до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.

https://www.facebook.com/vartovi.espreso/posts/1139252299742172


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp