Учасники Міжнародного трейд-клубу перебувають на Рівненщині | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
23-11-2018  11:16
Учасники Міжнародного трейд-клубу перебувають на Рівненщині

Це представники 13 держав світу – Словаччини, Китаю, Швейцарії, Бельгії, Малайзії, Канади, Угорщини, Іспанії, Азербайджану, Болгарії, Британії, Австралії та ОАЕ.

У Рівненській облдержадміністрації члени Міжнародного трейд-клубу зустрілися із заступниками голови ОДА Ігорем Тимошенком та Олександром Корнійчуком. Іноземцям презентували інвестиційний, туристичний та промисловий потенціал області.

«Учасники трейд-клубу можуть переконатися, що Рівненщина – стабільна область, де успішно впроваджуються реформи. Ми зацікавлені у збільшенні інвестицій, нових ринках збуту, відкритті сучасних підприємств. Інвесторам у нас комфортно. Адже на Рівненщині діє унікальна агенція «ІнвестІнРівне», котра надає професійні послуги іноземним компаніям. Та ще є до чого прагнути», – зазначив ігор Тимошенко.

Для присутніх розповіли, що основними перспективними напрямками розвитку Рівненщини керівництво області вважає креативну економіку, ІТ-індустрію та виробництво комплектуючих у машинобудівництві.

Цікавилися іноземні представники і наявністю робітничого та кадрового потенціалу. За словами Ігоря Тимошенка, на Рівненщині спостерігається віддік робочої сили за кордон, адже регіон знаходиться в конкуретних умовах з європейськими країнами-сусідами. Проте, в області намагаються створювати такі умови, щоб люди залишалися.

«Те, що ви говорите не лише про позитиви, а і про проблеми, свідчить – в області готові їх вирішувати, – відзначила представниця британської торгової Палати Катерина Загладкіна. – Щодо кадрових проблем, то на сьогодні в Україні спостерігається зворотна тенденція: люди повертаються із заробітків. За кордоном, виявляється, не все добре. Якщо там хороша зарплата, то більша її частина одразу й витрачається. Тому в Україні потрібно думати над створенням робочих місць та хороших соціальних гарантій».

Міжнародний трейд-клуб на Рівненщині вже вп’яте. Учасники зустрілися із керівництвом Рівненської ОДА та торгово-промислової палати, поспілкувалися з місцевими бізнесменами у форматі B2B, відвідали підприємства та ознайомилися із історично-культурними пам’ятками.

Нагадаємо, Міжнародний трейд-клуб створили в Україні близько 25 років тому. Нині він об’єднує представників близько 60 посольств та міжнародних організацій. Його мета – розповісти іноземним бізнесменам про економічний потенціал України. Це дозволяє налагодити нові ділові контакти та залучити в країну іноземні інвестиції. Інформують у Рівненській ОДА.


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
-5C°
2м/с