Україна серед країн з найнижчим рівнем здоров'я | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
02-03-2019  17:47
Україна серед країн з найнижчим рівнем здоров’я

Наприкінці лютого Агентство Bloomberg склало свій щорічний рейтинг країн за рівнем здоров’я населення. Всього експерти оцінювали 169 країн на підставі даних ВООЗ, ООН та Світового банку.

Найздоровішою нацією світу виявилися іспанці, змістивши з першого місця Італію. Іспанія піднялась з 6 місця, в порівнянні з попереднім роком. На третьому місці рейтингу – Ісландія, четвертому – Японія, п’ятому – Швейцарія. У десятку потрапили також Швеція, Австралія, Сінгапур, Норвегія та Ізраїль.

Традиційно високе місце Куби в рейтингу (30) обумовлене розвиненою системою профілактичної медицини. А ось на африканські держави на південь від Сахари припадає 27 з 30 країн з найбільшим нездоровим населенням.

Україна розмістилася на 93 місці, до слова, випередивши Росію, у якої 95 – е, але поступилась Білорусі, що опинилась на 81-му місці та іншим сусідам: в Угорщини – 48-е, у Словаччини – 45-е, у Польщі – 40-е місце.

Під час складання рейтингу враховувалися тривалість життя і фактори, які на неї впливають – куріння, вживання наркотиків, ожиріння, стан навколишнього середовища, зокрема доступність чистої води.

Мета:


Читайте також:1C°
6м/с