33°

Ukrainer хоче, щоб відео про Рівненщину йшло у всіх маршрутках

Джерело: Рівне1

Відомий медіа-проєкт Ukrainer, який відзняв чимало відеоматеріалу про Рівненщину та інші, області готовий ділитися ним безкоштовно.

Після скандалу, який зчинився навколо російського серіалу у маршрутці “Київ – Луцьк”, у мережі з’явилося чимало коментарів, мовляв немає що дивитися.

Автори медіа-проєкту Ukrainer, які відзняли чимало енциклопедичних відео про різноманітні куточки нашої країни, запропонували усім охочим власникам маршруток отримати їх вдео для показу у дорозі.

“Найдовша подорож в Україні – від Ужгорода до Маріуполя – громадським транспортом триває приблизно 30 годин. Ми готові надати понад 30 годин відео з різних куточків України, що розповідають історії мешканців нашої країни, зафіксовані національні свята у різних регіонах, серію “Амбасадори” з відомими українцями, що показують свої рідні міста, серію коротких відео про різноманітні куточки України, яка вже кілька років транслюється в потягах “Інтерсіті+” та аеропортах Києва та Львова.”

Аби отримати такі відео-матеріали, потрібно лише заповнити онлайн-форму.

 

До слова, Ukraїner – це медіа-проект, який розповідає пізнавальні історії про найвіддаленіші куточки, людей та мистецтво.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp