9°

Україна перемогла Північну Македонію 2:1

Завдяки голам Андрія Ярмоленка та Романа Яремчука у першому таймі поєдинку Україна набрала перші залікові очки у фінальній частині Євро-2020.

По ходу матчу Україна спочатку впевнено контролювала гру та створювала тиск біля воріт Північної Македонії. Уже на 29-й хвилині Ярмоленко забив після розіграшу кутового. Асистував капітану збірної Олександр Караваєв, який мягко скинув м’яч на дальню стійку.

Уже за 5 хвилин Ярмоленко вивів один на один з голкіпером суперників Яремчука. Точним ударом у ближній кут український форвард подвоїв перевагу.

Після перерви македонці загострили інтригу та часто перехоплювали ініціативу. На 59-й хвилині після невдалої гри Караваєва у власному штрафному майданчику та фолу проти Горана Пандєва арбітр призначив пенальті в бік українських воріт. Перший удар Аліоскі Бущан потягнув, але відбив м’яч перед собою. З другої спроби македонський гравець не залишив нашому голкіперу шансів – 2:1.

З таким рахунком матч і закінчився, незважаючи на спроби македонців врятувати гру.

Варто відзначити нереалізований шанс Малиновського, який не забив пенальті після гри рукою македонського захисника біля своїх воріт.

Завдяки перемозі Україна отримала 3 залікові бали, закріпившись на третьому місці в групі, і має непогані шанси на плей-офф. Останній матч на груповій стадії, проти Австрії, Україна зіграє 21-го червня, і в разі перемоги гарантує собі вихід до 1/8-ї фіналу Євро-2020.

Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp