23°

Україна повернула з російського полону 100 захисників

Україні вдалося провести черговий великий обмін полоненими. Про це повідомив у телеграм-каналі глава Офісу Президента Андрій Єрмак.

“Повертаємо додому 100 наших людей – це військові, моряки, прикордонники, нацгвардійці. Серед них є оборонці Маріуполя, “Азовсталі”, Гостомеля.

Деякі люди отримали серйозні поранення, мають захворювання. Зробимо все необхідне, щоб кожен з них отримав всю необхідну допомогу. Завдання Президента Володимира Зеленського – повернути всіх наших людей. Для нього це питання є ключовим і одним з пріоритетних”, – йдеться у повідомленні.

“Це був непростий обмін, і я вдячний всій команді, Координаційному штабу з питань поводження із військовополоненими за те, що кожен робить те, що часто багатьом може здаватися неможливим. Робить свою роботу, дуже важливу сьогодні. Особливо радий повідомити чудову новину про обмін родичам звільнених з полону людей. Вони довго чекали своїх чоловіків, жінок, батьків вдома. Очікування – це завжди дуже складний та нервовий процес. Наші – вдома. І ми повернемо всіх. Бо люди – головна цінність України“, – додав Єрмак. 


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp