8°

Українські війська справді були в Криму влітку 2023 року, – Юсов

Українська розвідка заявила, що прогноз про те, що українські війська зайдуть в окупований Крим улітку 2023 року, справдився.

Представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов заявив, що українські сили оборони дійсно були на півострові.

«Інформація від офіційних осіб, від військово-політичного керівництва, також інструмент впливу. Вони робляться тоді, коли це потрібно і отримується відповідний результат. А що стосується конкретних заяв — вони справдились. Українці були в Криму цього року і цього літа», — сказав він.

Раніше повідомлялося, що в Криму 24 серпня близько 5 ранку відбувся бій за участю авіації. Біля села Маяк на мисі Тарханкут чули вибухи. Це місце базування радіолокаційних станцій (РЛС) росіян, а по периметру тут підготовлені позиції для ППО.

Пізніше стало відомо, що підрозділи Головного управління розвідки Міноборони України здійснили висадку на території окупованого росіянами Криму. Це спецоперація при взаємодії з військово-морським флотом.

Юсов заявив, що операція мала характер рейду.

Водночас президент України Володимир Зеленський прокоментував спецоперацію, заявивши, що про звільнення півострова поки говорити зарано.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp