6°

Українці негативно ставляться до відставки Залужного

За результатами опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології, 72% українців негативно поставилися б до відставки головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного.

За даними дослідження, лише 2% респондентів поставилися б до цього позитивно, ще 21% – мають нейтральне сприйняття, а 5% – не змогли сформулювати свою думку.

Це свідчить про те, що більшість українців високо цінують роль Залужного в обороні країни та не хочуть його відставки.

Опитування також показало, що 96% українців довіряють Збройним силам, а 88% – головному командувачу Залужному.

Президент України Володимир Зеленський заперечує існування конфлікту з Залужним і заявляє, що планує продовжувати з ним співпрацювати.

Однак, деякі джерела у владі стверджують, що Зеленський спілкується із деякими командувачами ЗСУ в обхід Залужного, що може ускладнювати командування армією.

Наразі питання про можливу відставку Залужного не обговорюється.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp