25°

Українців закликають створювати FPV-дрони для боротьби з Росією

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров закликав українців долучатися до знищення ворога власноруч і створювати FPV-дрони вдома.

Федоров зазначив, що за час повномасштабної війни уряд ухвалив зміни, прибравши блокери і створивши для виробників дронів умови, які дали старт масовому виробництву.

«Саме тому я й казав, що мільйон FPV-дронів за рік – це реалістична ціль. Зараз виробництво розвивається, і поки компанії набирають обертів, особисто можете рухати Україну до перемоги, навіть у тилу», – заявив глава Мінцифри.

«Народний дрон» від Victory Drones

Він розповів про проєкт «Народний дрон» від Victory Drones фонду технологічної допомоги Dignitas.

«Це інженерний курс, який навчить вас, як удома зібрати семидюймовий FPV-дрон. Під час навчання отримаєте доступ до лекцій, будуть Zoom із лекторами, перелік компонентів та мастхев-інструментів і матеріалів, які треба придбати, а також доступ до спільноти інженерів, де можна радитися й ставити запитання», – пояснив Федоров.

Після збірки FPV-дрон надсилається інструкторам Victory Drones. Безпілотник проходить перевірку якості збірки й випробування з вагою і, якщо тест успішний, то дрон передадуть військовим.

Як взяти участь?

Старт курсу – кожні два тижні. Навчання повністю безоплатне, реєстрація тут.

За словами Федорова, учасники курсу вже передали військовим понад 100 безпілотників. Понад 80% з них надійшли на перевірку у гарному робочому стані, решту треба було дещо допрацювати.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp