"Укроборонпром" закликає не поширювати інформацію про переміщення військової техніки та озброєння | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
27-11-2018  12:26
“Укроборонпром” закликає не поширювати інформацію про переміщення військової техніки та озброєння

У зв‘язку із актом неприкритої військової агресії Російської Федерації та затвердження Указу Президента України “Про введення воєнного стану в Україні” (№9338), ДК “Укроборонпром” має повідомити про можливі зміни у порядку роботи деяких підприємств, що входять до складу Концерну.

Підприємства “Укроборонпрому”, які розташовані у Вінницькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській, Донецькій, Запорізькій та Херсонській областях, працюватимуть в особливому режимі, який включає можливу зміну графіку їхньої роботи, виробничої діяльності та виконання завдань пов‘язаних із функціонуванням державної системи цивільного захисту.

З огляду на особливий режим роботи цих підприємств “Укроборонпрому”, порядок доступу представників ЗМІ на їхню територію може зазнати змін. У зв‘язку з чим, просимо журналістів звертатися до прес-служби Концерну для уточнення особливостей проведення прес-турів на оборонні підприємства.

ДК “Укроборонпром” закликає не поширювати у будь-який спосіб інформацію про переміщення військової техніки та озброєння. Окрім того, просимо пам‘ятати, що Російська Федерація веде активну інформаційну війну, тому необхідно обачно ставитись до неперевіреної інформації.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
5C°
5м/с