13°

Укрзалізниця через Рівне запустить потяг до Карпат

“Укрзалізниця” планує запустити нові поїзди у Карпати у 2024 році. Нові сполучення отримають напрямки Рахів та Закарпаття через Славсько.

Одним із головних завдань запуску нових рейсів є забезпечення доступності гірських курортів для переселенців та туристів.

Так, новий поїзд №193/192 Кривий Ріг – Ясіня сполучить Кривий Ріг та Дніпро з гірськолижними курортами Прикарпаття та Закарпаття. Цей маршрут особливо важливий для переселенців з півдня України, які виїхали до Кривого Рогу.

Новий поїзд №143/144 Суми – Рахів дасть сполучення півночі України з гірськолижними курортами Прикарпаття та Закарпаття. Цей маршрут також буде популярним серед туристів, які планують відпочинок у Карпатах.

Крім того, “Укрзалізниця” планує посилити сполучення до Закарпаття, яке проходить через Славсько. На цей напрямок запустять новий денний рейс №27/28 Київ – Мукачево, а також щоденний поїзд №368/367 Луцьк – Ужгород.

Також буде покращено та відновлено кілька поїздів, які курсують у Карпати. Зокрема, поїзд №743/744 Дарниця – Славсько, який відтестували до війни, стане щоденним. А поїзд №14/13 Солотвино – Київ буде прискорено.

Час зупинки поїздів усіх гірських рейсів на станціях Славсько, Татарів-Буковель та Яремче складатиме мінімум 3-5 хв. Це дозволить пасажирам швидше дістатися до курортів.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp