Укрзалізниця обмежила вагу ручної поклажі | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
11-04-2019  16:00
Укрзалізниця обмежила вагу ручної поклажі

Відтепер в Укрзалізниці можна буде перевозити ручну поклажу вагою не більше, ніж 50 кілограмів. Відповідний наказ опублікувало Міністерство інфраструктури України. Зокрема, 36 кілограмів – безкоштовно і 14 кілограмів – за доплату відповідно до тарифів перевезення багажу. Ручна поклажа вагою понад 50 кілограмів не допускатиметься в пасажирські вагони. Правила діятимуть на всі категорії вагонів та квитків.  

Проте, крім ручної поклажі, пасажиру дозволено безкоштовно перевозити портфель, жіночу сумку, лижі, вудилища, відео та фото камери й інші невеликі речі, які можна покласти на місця для ручної поклажі.

Також в наказі йдеться про людей з інвалідністю та осіб, які їх супроводжують. Останні зможуть отримати пільговий квиток лише в тому випадку, якщо під час подорожі вони будуть супроводжувати людину з інвалідністю. Якщо ж дитині з інвалідністю до 6 років, то особа, яка її супроводжує не може зайняти окреме пільгове місце.

Ще одне нововведення стосуватиметься поїздів Інтерсіті. Відтепер в поїзди такого типу не можна буде зайти з велосипедом, якщо для нього не буде місця.


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
11C°
2м/с