20°

Унікальність кристалів Сваровскі

Бренд Swarovski у 2021 році відсвяткував своє 125-річчя. За довгі роки своєї роботи він завоював мільйони шанувальників. Дизайнери компанії систематично радують та дивують новинками. Варто відзначити, що гарне каміння бренду можна побачити в ювелірних прикрасах та інших компаніях. Наприклад, відомий бренд Xuping часто випускає колекції виробів із кристалами від Сваровські.

Сучасний магазин Silvers.in.ua дає можливість придбати вироби із кристалами від Сваровські за доступною ціною. Крім класичних прозорих кристалів, можна придбати кольорові, підкреслити свою індивідуальність та почуття стилю.

Даніель Сваровскі уродженець гірського міста у північній частині Чехії. Місцевість, де народився і виріс Сваровскі, славиться всесвітньо відомим богемським склом. Папа Даніеля теж працював у цій галузі, але висот особливо не досяг.

У 80-му році 19-го століття Сваровскі поїхав навчатися до Франції. Там він освоїв техніки роботи зі склом та винайшов електричний верстат для шліфування. З таким пристроєм кришталь стало обробляти набагато простіше і швидше, завдяки чому він становив гідну конкуренцію дорогоцінним каменям.

Через 15 років Даніель виїхав до Австрії, де і було засновано всесвітньо відому компанію Swarovski. Звичайно, багато часу було витрачено на пошуки ідеальної формули виробництва блискучих кристалів. Але воно того варте. Компанія вже більше століття випускає ідеальні кристали, які доповнюють дизайни найкращих ювелірних прикрас, аксесуарів та одягу.

2021 року в концепцію компанії внесли зміни. Сталося це з приходом нового креативного директора Джованни Енгельберт. І варто зазначити, що такі новації позитивно позначилися на позиції бренду в індустрії моди. Так, вироби від Swarovski стали більш стильними, новими та незвичайними. Дизайнери втілили в життя свої незвичайні фантазії, завдяки чому біжутерія стала трендовою і закохала в себе тисячі шанувальників гарних прикрас.

Технологію виробництва біжутерії з камінням від Сваровські – це таємниця за сімома замками. Унікальність цих кристалів не розсекретити навіть у сучасних лабораторіях. Світу відомі лише кілька фактів про блискучі камені від Сваровські:

•        їх виготовляють із високоякісного кришталю;

•        у рецепті понад 70 компонентів;

•        сірка та свинець надають виробам особливого блиску та прозорості.

Якісне ограновування кристалів дарує сяючий блиск, такий закоханий і принадний.

Купити біжутерію: https://silvers.in.ua/.