Усі рівненські легкоатлетки повертаються з Командного Чемпіонату Європи з медалями | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
25-06-2017  18:06
Усі рівненські легкоатлетки повертаються з Командного Чемпіонату Європи з медалями

Успішно на Командному Чемпіонаті Європи у Франції виступили аж 4 рівнянки: Ольга Земляк стала срібною призеркою на дистанції 400м, бронзу 400 м з бар’єрами виграла Олена Колесниченко, яка виступає віднині за Вінницьку область, Наталія Прищепа сьогодні виграла бронзу на дистанції 1500 м, показавши найкращий результат цього сезону (4:13.51).

І наостанок, лише кілька хвилин тому, Катерина Климюк та Ольга Земляк у складі збірної з естафети 4*400м виграли срібло змагань. Катерина починала забіг, а Ольга вивела нашу команду на друге місце, зробивши останньою шалений ривок. Час української четвірки – 3.28,02 хв. Попереду з найкращим результатом сезону в Європі лише польки (3.27,60 хв).

Таким чином рівнянки вибороли для України 38 балів.

Вітаємо дівчат і бажаємо подальших успіхів! Пишаємось!!!