23°

Утворення Вараської міської військової адміністрації не пов’язане із наступом з Білорусі

Вараська МВА створюється у зв’язку із стратегічним значенням АЕС.

Утворення Вараської міської військової адміністрації не пов’язане із наступом з Білорусі. Йдеться про стратегічне значення Рівненської АЕС та безпекове середовище у Вараші. На цьому наголосив начальник РівнеОВА Олександр Коваль.

“На сьогодні йде процес реєстрації адміністрації як юридичної особи. Також розглядаю питання щодо її структури та штату. Головними завданнями Вараської МВА будуть безпека, оборона та бюджетні питання”, – сказав очільник області.

Крім цього, Олександр Коваль зустрівся з міським головою Олександром Мензулом. Начальник ОВА наголосив на важливості спільної якісної взаємодії з начальницею МВА Людмилою Мариніною. Обговорили, зокрема й зони відповідальності та розподіл обов’язків.

Нагадаємо, ще у липні на прохання військових та на виконання рішення Ставки Верховного Головнокомандувача Рівненська ОВА звернулася до Президента з ініціативою щодо створення Вараської МВА. У жовтні МВА була створена в іншому місті атомників – Нетішині, а нещодавно відповідне рішення прийняли й щодо Вараша.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp